Výbava štúdia

Výbava štúdia

 

Trainer 120

Trainer L 250

Vacunaut

HypoxiDermology

Trainer 120Hypoxi Dermology Comfort /HDC/

Je to špičkový prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré sú výsledkom zlej látkovej výmeny.

Zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.

HDC je zariadenie, ktoré je neporovnateľne účinnejšie ako zariadenia iných výrobcov, práve v dôsledku, že využíva nielen pretlakovú ale aj podtlakovú masáž čím ako bonus pôsobí aj na výnimočné zveladenie pokožky na stehnách, sedacej časti a brušnej časti. Toto zariadenie je používané v našom štúdiu aj v kombinácii zariadení od spoločnosti Sybaritic /Slimline a TRIO XT) pri špeciálnych anticelulitídových programoch. viac v sekcii Lymfodrenáž tu

Trainer S120

Túžite po štíhlych nohách? Snívate už dlho o úzkych nohaviciach a krátkych sukniach? Tak sa teraz prebuďte!

Zariadenie Trainer S120 je najefektívnejší prostriedok proti tvrdošijným ložiskám tuku v dolnej časti tela. Zariadenie Trainer S120 je jedinečný stroj na spaľovanie tukov, v ktorom 3 vysoko účinné terapie naraz účinkujú na Vaše problémové miesta. Vychutnajte pocit, že každá minúta na zariadení Trainer S120 rozpusti tuk na správnych miestach: na nohách, na zadku a na bokoch.

Trainer S120 je silnejší ako najhoršie vlohy. Podarilo sa kombinovať jedinečnou formou tri najefektívnejšie formy terapie. A tým sa skoncentrujú efekty a výhody troch vysoko účinných ošetrení do jedného pristroja.

Podtlak – vákuová terapia 
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek. Krv sa obohacuje mastnými kyselinami zo želaného miesta.

Pretlak – kompresná terapia 
Pretlak vytláča krv a odpadové látky z tukovej vrstvy a urýchľuje odsun tukov do svalov. Pritom sa odbremenia a šetria žily i miazga Odvádzané mastné kyseliny sa dostanú najrýchlejšou cestou do svalov A tam sa nenávratne spália.

Tréningová a pohybová terapia 
Pohyb je u zariadenia Trainer S120 základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možné priame spaľovanie tuku. Integrovaný stacionárny bicykel zodpovedá najvyšším nárokom na kvalitu a umožňuje optimálny tréning na spaľovanie tukov, nezávislý od telesnej kondície.

Vyspelou technikou a najmodernejším počítačovým riadením sa prispôsobí ošetrovací cyklus počas tréningu na Trainer S120 každej osobe individuálne. Všetky dôležité individuálne hodnoty ako tep alebo prekrvenie pokožky počítač monitoruje a vyhodnocuje. Trainer S120 sa ovláda jednoducho a ošetrenie pod- a pretlakom prebieha plne automaticky.

Trainer L 250

Namáhavé cvičenie vo fitnesku nie je pre Vás prijemné, ani neprináša želaný úspech? Tak sa teraz môžete tešiť.

Pretože Hypoxi vytvorilo so zariadením Trainer L250 pristroj na formovanie postavy, ktorý spája jedinečný účinok a najvyšší komfort. A najlepšie na tom je, že ním spálite tuk cielene na nohách a na zadku. Nezvislé na Vašich vlohách, od Vašej kondície alebo od hmotnosti. Ležiaca poloha na zariadení Trainer L250 neslúži pritom iba Vášmu komfortu, ale využíva i na geniálny spôsob gravitácie na urýchlenie odvádzania tkanivovej tekutiny z Vašich problémových miest.

Trainer L250 je silnejší ako najhoršie vlohy. Podarilo sa kombinovať jedinečnou formou tri efektívne formy terapie. A tým sa skoncentrujú efekty a výhody troch vysoko účinných ošetrení do jedného pristroja.

Podtlak – vákuová terapia 
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek. Krv sa obohacuje mastnými kyselinami zo želaného miesta.

Gravitácia – odľahčujúca terapia 
Ležiacou polohou a nohami, ktoré kopú smerom hore sa gravitácia využíva optimálne na odvádzanie tuku a odvodňovanie nôh. Tlak na žily a tepny sa zneutralizuje a urýchľuje sa voda a krv obohatená tukmi na ceste k detoxikačným orgánom.

 

Tréningová a pohybová terapia 
Pohyb je u zariadenia Trainer L250 základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možne priame spaľovanie tuku. Integrovaný stacionárny bicykel zodpovedá najvyšším nárokom na kvalitu a umožňuje optimálny tréning na spaľovanie tukov, nezávislý od telesnej kondícii a telesnej hmotnosti.

Tri ošetrenia zariadenia Trainer L250 sú spojene do perfektného kolobehu prúdenia energie. Najmodernejšia technika a vyspelé riadenie počítačom zabezpečia, aby sa mohol optimálny cyklus ošetrenia prispôsobiť každej osobe. Všetky dôležité individuálne hodnoty ako tep alebo prekrvenie pokožky počítač monitoruje a vyhodnocuje. Aplikácia sa ovláda jednoducho a prebieha plne automaticky.

Vacunaut

Ak sa u Vás tuk tvrdošijne nazbiera okolo stredu tela, potom existujú nielen estetické dôvody, aby ste sa toho tuku čo najskôr zbavili. Obvod brucha viac ako 88cm u žien a nad 102cm u mužov sa považuje za podstatný rizikový faktor u veľkého počtu chorôb a zdravotných problémov.

Cvičenie a kombinácia na rozpustenie tukov pozostávajúc z kompresnej a vákuovej terapie nedávajú tuku na bruchu žiadnu šancu. Vacunaut rozpúšťa tuky presne tam, kde sú najnebezpečnejšie: na bruchu a na bokoch.

Pri cvičení na zariadení Vacunaut sa sústredí účinok cvičenia na stred tela – na brucho a boky. Podarilo sa v jedinečnej forme skombinovať tri najefektívnejšie formy terapie. A tým sa sústreďujú efekty a výhody troch vysoko účinných ošetrovacích metód na stred tela.

Podtlak – vákuová terapia 
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek. Krv sa obohacuje mastnými kyselinami zo želaného miesta.

Pretlak – kompresná terapia 
Pretlak vytláča tekutinu a krv obohatenú tukmi z tkaniva do vnútorného krvného obehu a tým na cestu k trénujucím svalom. Tam sa tuk nenávratne spáli. Okrem toho vedie ťahavý a tlačiaci pohyb na pokožke k posilneniu a spevneniu pokožky. To slúži nie len estetickému vzhľadu, ale i ochrane vnútorných orgánov.

Tréningová a pohybová terapia 
Pohyb je u zariadenia Vacunaut základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možne priame spaľovanie tuku. Patentovaný pristroj Hypoxi Pressure Suit umožňuje nenáročný tréning na spaľovanie tukov Na každom dobrom kardio pristroj ako je stacionárny bicykel, bežiaci pás, steper alebo orbitrek.

Tri ošetrenia zariadenia Vacunaut sú spojene do perfektného kolobehu prúdenia energie. Najmodernejšia technika a vyspelé riadenie počítačom zabezpečia, aby sa mohol optimálny cyklus ošetrenia prispôsobiť každej osobe. Aplikácia sa jednoducho ovláda a prebieha plno automaticky.

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA

Zmena: OG ŠTÚROVA, Štúrova ulica 69/C (nad BENU lekárňou)

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: