Lymfodrenáž

Výbava štúdia

 

Trainer 120

Trainer L 250

Vacunaut

HypoxiDermology

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je mechanoterapeutická metóda, ktorá pôsobí fyziologicky na lymfatický (miazgový) systém s cieľom podporiť jeho tok.

Lymfodrenáž – pomocou prístroja Hypoxi Dermology Comfort /HDC/

Celulitída – Hypoxi Dermology Comfort /HDC/

Je to špičkový prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré sú výsledkom zlej látkovej výmeny. Zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.

HDC je zariadenie, ktoré je neporovnateľne účinnejšie ako zariadenia iných výrobcov, práve v dôsledku, že využíva nielen pretlakovú ale aj podtlakovú masáž čím ako bonus pôsobí aj na výnimočné zveladenie pokožky na stehnách, sedacej časti a brušnej časti. Toto zariadenie je používané v našom štúdiu aj v kombinácii zariadení od spoločnosti Sybaritic /Slimline a TRIO XT) pri špeciálnych anticelulitídových programoch.

Lymfatický systém zabezpečuje, aby všetky škodlivé látky, ktoré sa do tela dostávajú vzduchom potravou, pokožkou alebo v tele vznikajú, boli z tela odvedené.

Lymfodrenáž predstavuje zvláštny druh tlakovej a podtlakovej masáže, ktorá pomáha rozpustiť lymfatický systém a tak podporuje prietok lymfy. Uvoľnia sa lymfatické uzliny a spriechodnia lymfatické cievy, čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do lymfatického centra, kde sa lymfatický obeh spája s krvným.

Lymfa prúdi z poškodených partií tela do krvného obehu. Krvou sa dostáva do pečene, kde nastáva recyklácia živiny, stavebné látky a vitamíny sa vracajú späť do krvného obehu. Odpad a toxické látky sa prostredníctvom obličiek dostanú z tela von.

Mladistvo krásna a hladká pleť. Kto by sa nechcel vrátiť v čase. Odstrániť stopy, ktoré zanechali na tele roky alebo zanedbanie vlastného tela? Vedeli ste, že pleť sa dá trénovať? A takisto ako pri normálnom cvičení potrebuje na to veľa pohybu. Patentovaný postup HYPOXI-Dermologie je vysoko účinná metóda na efektívne trénovanie pleti. Spojenie vákuovej skarifikácie s kompresnou masážou môže odstrániť stopy času a vrátiť fyziológiu o veľa rokov. Pokožka je pevnejšia, pružnejšia a vyzerá proste mladšia.

HypoxiDermologie je ošetrenie na trénovanie a posilnenie pokožky. 400 aktivačné komory sú pritom sústredené na brucho, boky,   zadok  a stehna. Čo sa voľakedy praktizovalo ťažko a zdĺhavo ručne, vykoná dnes najnovšia technológia HYPOXI rýchlo a pohodlne.   Pritom sa používajú osvedčené metódy vákuovej masáži a kompresnej terapie na veľkej ploche a jemnou intenzitou. Tak sa môže   používať bezpečne a efektívne i pri slabom spojivovom tkanive.

Podtlak – vákuová terapia 
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek.

Pretlak – kompresná terapia 
Pretlak vytláča tkanivovú tekutinu zaťaženú škodlivinami z tkaniva do vnútorného krvného a miazgového obehu a tým na cestu do   vylučovacích a jedy odbúravacích organov. Okrem toho vedie ťahavý a tlačiaci pohyb na pokožke k posilneniu a spevneniu pokožky. To   slúži nie len estetickému vzhľadu, ale i ochrane vnútorných orgánov.

Do lehátka Hypoxidermologie Comfort Liege nie je zabudovaná len najmodernejšia technika a vyspelé riadenie počítačom, ale i pozícia na lehátku je zvolená tak, aby viedla k maximálnemu odtoku odpadových látok z buniek. Účinok je cititeľný a ošetrenie je veľmi prijemné a uvoľňujúce. 
HYPOXI Dermologie sa ľahko ovláda, ošetrenie je plno automatické.

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA
Dubina 1182, Veľké Zálužie

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: