Trio RF

 

Slimline

Trio RF

Kontakty

Čo to je Trio RF?

Rádiofrekvenčná energia je formou elektromagnetickej energie v rozpätí od 3kHz do 300 MHz. RF ovplyvňuje pokožku spôsobom podobným laserom alebo IPL. Vytvára teplo podobné týmto systémom.
MÁ VŠAK VÝHODU V TOM, ŽE JE NEINVAZÍVNE.

Zdokonaľte svoje telo, pokožku tela a tváre a tiež zredukujte vrásky omnoho šetrnejším spôsobom než je použitie laserových zariadení.TRIO XT 2.jpg
Prínosy:

  • odstraňovanie vrások a podočných vačkov,
  • antiaging, rejuvenizácia pokožky,
  • spevňovanie pokožky celého tela,
  • remodelácia kolagénu,
  • jedinečná redukcia celulitídy v špeciálnych programoch,
  • tvarovanie a modelovanie postavy v problematických partiách tela,

METÓDA: Čo je rádiofrekvencia a na akom princípe pracuje?

Rádiofrekvenčná energia, ďalej len RF je termín pre energiu, ktorá sa skladá z veľkého množstva elektromagnetickeho spektra. Je to energia zložená z prúdu fotónov pohybujúcich sa rýchlostou svetla v rôznom frekvenčnom rozpätí (od 3kHz do 300 Mhz) a posudzuje sa ako nízkofrekvenčná.

V dôsledku toho, keď je RF energia aplikovaná na pokožku, produkuje kontrolované teplo, ktoré pôsobí do rôznej hĺbky pokožky a tým spevňuje podporné štruktúry na tvári a tele.

Rádiofrekvenčná energia je dodávaná prostredníctvom elektród, ktoré sa dotýkajú pokožky. Keď energia príde do styku s povrchom pokožky, elektróny prenikajú do hlbokých vrstiev pokožky, ktoré obsahujú kolagén. Na polaritu elektrónov pokožka reaguje zahriatím. Pokračovaním odporu, ktorý pokožka vyvíja, sa tkanivo postupne zohrieva do bodu, kedy vzniká reakcia, kde molekulárna štruktúra kolagénu sa začína sťahovať, čo má za následok začatia procesu kolagénovej denaturácie.

Kolagén sa v spojení s teplom stiahne, tým reštrukturalizuje tkanivovú matricu čo má za následok spevnenie pokožky. Z dlhodobého hladiska sú výsledky vynikajúce. Prirodzený proces hojenia vo vnútri pokožky začína po každej kúre a tým stimuluje tvorbu nového kolagénu čo má za následok spevnenie a omladenie pokožky.
RF fotóny sa preukázali, na základe rôznych štúdií, ako efektívny prostriedok na spevnenie pokožky a tým plnia úspešnú funkciu tzv. „liftingu“. Selektívna elektrotermolíza prostredníctvom rádiofrekvencie ponúka bezpečnú a efektívnu metódu na zlepšenie uvoľnenej pokožky na tvári aj na tele. RF preniká do pokožky a je v hĺbke absorbovaná s relatívne nízkym nízkym pocitom tepla. Kým tradičné laserové systémy generujú teplo cielením na špecifické chromofóry, TRIO RF technológia s Auto-Focus 3D systémom ponúka kontrolované teplo do rôznej hĺbky kože. RF je rovnako účinná bez ohľadu na typ či farbu pleti.

Výsledky procedúr

Okamžité výsledky-hmeď po procedúre
Ako výsledok kolagénovej denaturácie je pokožka pevnejšia a hladšia.

To znamená, že vrásky na tvári budú miznúť po každej aplikácii a pokožka bude pevnejšia a jemnejšia. Pre aplikácie na tele sa pokožka spevní a oblasť, ktorá bola ošetrovaná by mala byť každým ošetrením menšia na objeme.

Dlhotrvajúce výsledky
Následne po procese remodelácie kolagénu, ktorý stiahne kolagén v pokožke, nastáva prirodzený proces liečenia v tele, ktorý stimuluje tvorbu nového kolagénu. Tento proces je najlepší a najviditeľnejší po 10 – 12 týždňoch od poslednej procedúry procedúry a predstavuje približne 66% celkového výsledku procedúr.

Čelo (2×5) 10 min
Tvár (2×20) 40 min
Ústa (2×5) 10 min
Oči (2×5) 10 min
Krk + dekolt (20+20) 40 min
Ruky (2×15) 30 min
Ramená (2×15) 30 min
Brušná časť (2×20) 40 min
Stehná predné (2×20) 40 min
Stehná zadné (2×20) 40 min
Sedacia časť (2×20) 40 min
Chrbát (2×20) 40 min

PRÍNOSY

SPEVNENIE POKOŽKY
Vďaka nízkej frekvencii RF vibrácie vznikne tzv. Reakcia molekulárneho stresu. Kolagénové vlákna sa začnú scvrkávať až do 65% a pokožka sa stáva vláčnejšou a pevnejšou.

REMODELÁCIA KOLAGÉNU, OMLADENIE A ZJEMNENIE POKOŽKY
TRIO Auto-Focus 3D systém bezpečne a efektívne umožní selektívne zohriatie pokožky v rôznych hĺbkach, spevňovaním mriežky podporujúcej tukové tkanivo a čiastočne denaturuje existujúci kolagén a tým podporuje tvorbu nového kolagénu.
Keď sú kolagénové vlákna zohrievané, niektoré spoje sa prerušia a tým spôsobia začatie procesu v štruktúre pokožky na kolagénovú denaturáciu. Ked sú spoje prerušené, ale nie zničené, nastáva stiahnutie a zhrubnutie kolagénu a tým vzniká jeho reformácia. Táto zvýšená aktivita má za následok tzv. Omladenie pokožky.

TVAROVANIE POSTAVY A ZOŠTÍHLENIE
Ošetrenia na tvarovanie postavy pomôžu dosiahnuť optimálny tvar na požadovanej časti tela. Adipózne tkanivo je vysoko citlivé na krvný tok. TRIO RF teplotou navodí hyperemiu a zvýši krvný obeh, čo pozitívne vplýva na vylučovanie tuku. Stimuluje to tvorbu nového kolagénu a vytvára lymfatickú drenáž. Taktiež vďaka spevneniu pokožky dochádza k zníženiu objemu ošetrovaných partií.

REDUKCIA CELULITÍDY
Príčiny vzniku celulitídy sú vysvetlované rôzne, pričom sa najčastejšie uvádza spojitosť s ukladaním tuku v podkoží a neodplavovaním splodín látkovej výmeny. Navonok vzniknuté hrboľky nie sú len výsledkom ukladania prebytočného tuku, ale sú výsledkom zmien v podkožnom tkanive. Tuk sa ukladá do neforemných hrudiek, ktoré tlačia na pokožku. Dochádza k stlačovaniu vlásočníc a k zhoršovaniu prekrvenia. Podkožné väzivo sa tak bez dostatku živín postupne narušuje. Patentovaná technológia Auto-Focus 3D pomáha zjemniť a spevniť vzhľad celulitídou postihnutej pokožky podkožným spevňovaným vlásočníc. TRIO RF spevňuje a stláča vrstvu tkaniva v rámci pokožky. Vytvorením lokálneho tepelného stresu v tukovej vrstve pokožky dochádza k viditeľnému zlepšeniu celulitídy a jej textúry.
Poznámka: V našom štúdiu sme začali ponúkať špeciálne anticelulitídové programy, kde používame kombináciu až 3 zariadeni, z ktorých každé je špecifické a ich kombinácia jedinečná. Sú to zariadenia Hypoxy Dermology Comfort od firmy HYPOXI, Slimline De Luxe a TRIO XT od firmy Sybaritic. Kombináciou týchto 3 zariadení pri 2 návštevách týždenne počas 6 až 12 týždňov sú výsledky bezkonkurenčné.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Čo môžem očakávať počas ošetrenia?

Pred ošetrením je potrené odložiť všetky šperky z častí tela, ktoré budú ošetrované. Kozmetička na ošetrované miesto aplikuje dostatočnú dávku gélu pre lepšiu vodivosť a pohodlie počas ošetrenia. Akonáhle sa ošetrenie začne, pocítite mierne teplo na ošetrovanej pokožke. Tento stav je úplne normálny. Väčšina klientov popisuje ošetrenie ako príjemné masírovanie ošetrovanej pokožky s občasným pocitom tepla, ktorý však netrvá dlhšie ako pár sekúnd. Vďaka chladivému gélu a nadstavcu, ktorý má v sebe zabudované chladenie pokožky, je ošetrenie príjemným relaxom. Vo všeobecnosti sa dá však povedať, že tvár je citlivejšia na ošetrenie ako zbytok tela.

Čo môžem očakávať hneď po ošetrení?
Časť tela, ktorá bola najviac ošetrovaná, alebo je citlivejia môže mať naružovelý nádych a môže byť na pocit citlivejšia hneď po procedúre. Vo všeobecnosti, pokiaľ bola ošetrovaná Vaša tvár, môžete cítiť pocit tepla pocit tepla počas nasledujúcej hodiny. Avšak väčšina zákazníkov hneď po procedúre pokračuje v bežných denných činnostiach. Keďže ide o neinvazívne ošetrenia, neexistujú žiadne obmedzenia ani v používaní kozmetických prípravkov. Odporúčaný počet procedúr je 6 až 10, maximálne však tá istá partia tela môže byť ošetrena len 1 x týždenne, čo je tiež výhoda opoti laserovým zariadeniam. Po absolvovaní takejto aktívnej procedúry sa odporúča udržiavacia terapia 1 až 2 x mesačne. Väčšina klientov zbadá prvé rozdiely hneď po ošetrení. Vzhľadom na to, že rádiofrekvencia pracuje na remodalácii kolagénu, najlepšie výsledky sa objavia postupne po 10-12 týždňoch po poslednej procedúre.

Je potrebné dodržiavať špeciálny režim medzi jednotlivými procedúrami?
Nevyžaduje sa žiadny špeciálny režim starostlivosti o pokožku. Avšak počas obdobia,
kedy absolvujete ošetrenia dbajte o to, aby ste mali pravidelný a dostatočný pitný režim a aplikujte na pokožku denne bežný hydratačný krém.

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA

Zmena: OG ŠTÚROVA, Štúrova ulica 38 (nad BENU lekárňou)

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: