Celulitída

Výbava štúdia

 

Trainer 120

Trainer L 250

Vacunaut

HypoxiDermology

Celulitída

Niekedy to vyzerá, ako keby celulitída „vznikla“ v posledných desaťročiach. HLÚPOSŤ!

Celulitída tu bola dávno predávno…

Celulitída

Celulitídou sa označuje nahromadené tukové tkanivo. To sa toľko ukladá v podkoží, až kým nevytvorí hrudkovitú hmotu, ktorá svojou štruktúrou pripomína obľúbený cottage cheese, tu s väčšími tu s menšími hrudkami.

Ženy rady hovoria o celulitíde v rôznych stupňoch. Je to podobne ako s váhou… Alebo máte normálnu hmotnosť, alebo nadváhu alebo ste obézni.

Podobne aj ženy skúmajú svoju pokožku: Alebo spokojne vystavujú na obdiv svoje bezchybné telo bez hrudiek, alebo im vrásky na čele robí tzv. začínajúca celulitída. Tá sa dá odhaliť stlačením pokožky – ak teda vidíte svoju drahú, ako krčí svoje stehná a pritom sa znepokojivo mračí na celý svet, pravdepodobne objavila jej prvé príznaky. Posledné štádium – ťažká forma celulitídy – je voľným okom viditeľná napríklad práve na stehnách (spomeňte si na staré matróny na kúpaliskách s hrboľatými stehniskami – tak to je ona).

Od júla tohto sme pre naše zákazníčky pripravili jedinečné a špeciálne anticelulitídne programy, pri ktorých používame kombináciu až 3 našich zariadeni /Hypoxi Dermology Comfort, Slimline De Luxe a Trio Skin XT-RF/, kde každé jedno pôsobí na postihnutú pokožku iným spôsobom resp. inou formou ošetrenia, takže výsledky sú tým pádom ozaj jedinečnéJedinečné anticelulitídové programy:

Tieto programy sú určené pre ženy s akoukoľvek postavou. V našom štúdiu používame kombináciu až 3 zariadení, z ktorých každé je špecifické a ich kombinácia jedinečná.

Sú to zariadenia Hypoxy Dermology Comfort od firmy HYPOXI, Slimline De Luxe a TRIO XT od firmy Sybaritic. Kombináciou týchto 3 zariadení pri 2 návštevách týždenne počas 6 až 12 týždňov sú výsledky bezkonkurenčné. 

Dodržiavanie zdravého stravovania a pitného režimu je nutné.

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA

Zmena: OG ŠTÚROVA, Štúrova ulica 69/C (nad BENU lekárňou)

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: