Služby a programy

REDUKČNÉ PROGRAMY SO STRAVOVACÍM PORADENSTVOM A MERANÍM VŠETKÝCH TELESNÝCH PARAMETROV ZARIADENÍM INNER SCAN

Redukčné programy sú určené pre ženy /mužov/ s 3 až 10 kg nadváhou hlavne v oblasti brušnej resp. stehien a sedacej časti tela:

Váš problém je zatiaľ len estetický a nie zdravotný, pokiaľ tých pár kilogramov vyriešite čo najskôr a nedovolíte aby sa o 5 až 10 rokov ním stal.
V prípade problému pár kilogramov navyše v oblasti brušnej odporúčame zariadenie Hypoxi – Vacunaut + HDC /Vakumasáž/ resp. Slimline De Luxe….

PROGRAMY IDEÁLNEHO FORMOVANIA A MODELOVANIA POSTAVY V PROBLEMATICKÝCH PARTIÁCH

Tieto programy sú určené pre ženy s takmer štíhlou postavou resp. s nadváhou 1-3 kg:
V prípade problému disharmónie postavy v oblasti bruška odporúčame zariadenie Hypoxi – Vacunaut + HDC /Vakumasáž/ resp. Slimline De Luxe a pre domodelovanie postavy jednoznačne TRIO XT-RF. Viac info v menu VÝBAVA ŠTÚDIA“.
V prípade problému disharmónie postavy v oblasti stehien a zadnej časti tela odporúčame zariadenia Hypoxi – S120 a L250 + HDC /Vakumasáž/ resp. Slimline De Luxe a pre domodelovanie postavy jednoznačne TRIO XT-RF.

VYSOKOÚČINNÉ ANTICELULITÍDOVÉ PROGRAMY

Tieto programy sú určené pre ženy s akoukoľvek postavou trpiacimi celulitickou pokožkou v oblasti stehien a sedacej časti:
V našom štúdiu sme začali ponúkať špeciálne anticelulitídové programy, kde používame kombináciu 2 až 3 zariadeni, z ktorých každé je špecifické a ich kombinácia jedinečná. Sú to zariadenia Hypoxy Dermology Comfort od firmy HYPOXI, Slimline De Luxe a TRIO XT od firmy Sybaritic. Kombináciou týchto 3 zariadení pri 2 návštevách týždenne počas 6 až 12 týždňov sú výsledky bezkonkurenčné.

KYSLÍKOVÁ, VIBRAČNÁ, REJUVENIZAČNÁ A TEPELNÁ TERAPIA V JEDINOM ZARIADENÍ SLIMLINE

Tento program je určené pre ženy s akoukoľvek postavou a akýmkoľvek typom pokožky. KYSLÍKOVÁ TERAPIA, FOTOJUVENIZÁCIA LEDDIÓDAMI, VIBRAČNÁ A TERMO TERAPIA NARAZ. Len skutočný odborník ocení to, že počas kúry je telo a pokožka ošetrované naraz až 4 typmi terapií, čo znamená, že u konkurencie platíte až za 4 zariadenia.
Staráte sa o svoj organizmus a pokožku tela a tváre v špičkovej celotelovej multifunkčnej kapsuli až v 10 možných programoch. Format PDF na stiahnutie tu.

SKUTOČNÉ „ANTIAGING“ PROGRAMY PRE POKOŽKU A TELO

Tieto programy sú určené pre ženy so štíhlou postavou, ktoré si chcú jednoducho udržovať svoje telo ako aj pokožku v stále dobrej forme a tým reálne oddialovať dôsledky starnutia. Sú to programy v ktorých sa zároveň staráme o bezvadné fungovanie lymfatického systému, ciev a žíl, srdca a v neposlednom rade pokožky tela.
Pri 1 až 2 návštevách týždenne a pri kombinácii zariadení Hypoxi dermology comfort (HDC – Špičková prístrojová lymfodrenáž s aktívnymi zariadeniami /viď výbava štúdia/ a Slimline De Luxe a Trio XT – Rádiofrekvencia sa staráte aj o správne fungovanie lymfatického systému, žíl a ciev, ako aj fyzickú aktivitu a podporu činnosti srdca, pokožku a správne fungovanie organizmu a oddialovanie príčin a dôsledkov starnutia..

NAJKVALITNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ V NITRE

Tento program je určený všetkým ženám , ktoré sa chcú starať o to aby ich lymfatický systém skutočne kvalitne pracoval a popri tom si skvalitniť vzhľad pokožky na brušku, stehnách a sedacej časti a zredukovať pritom celulitickú pokožku:
Konkrétne zloženie programu vrátane počtu návštev:
1 až 2 x týždenne 30 minút na Hypoxi Dermology Comfort – špičkovej prístrojovej podtlakovo pretlakovej Lymfodrenážnej masáže od firmy HYPOXI.

REDUKCIA VRÁSOK, AKNÉ, PODOČNÝCH VAČKOV,PRAVIDELNÉ OŠETROVANIE POKOŽKY TVÁRE A TELA RÁDIOFREKVENCIOU

Tento program je určený pre ženy s akoukoľvek postavou a akýmkoľvek typom pokožky :
redukcia vrások, akné a podočných váčkov,
antiaging, rejuvenizácia pokožky, spevňovanie pokožky celého tela, remodelácia kolagénu,

PROGRAMY CVIČEBNO-UDRŽOVACIE

Tieto programy sú určené pre ženy so štíhlou postavou, ktoré si chcú jednoducho udržovať svoju hmotnosť, starať sa o svoju postavu a celkovo o svoj organizmus v zdravom životnom štýle.
Pri 1 až 2 návštevách týždenne a pri kombinácii zariadení Hypoxi dermology comfort (HDC – Špičková prístrojová lymfodrenáž s aktívnymi zariadeniami /viď výbava štúdia/ a Slimline De Luxe sa staráte aj o správne fungovanie lymfatického systému, ako aj fyzickú aktivitu, pokožku a správne fungovanie organizmu až v 10 možnostiach zariadenia Slimline De Luxe.

PROGRAMY STAROSTLIVOSTI O SVOJ ORGANIZMUS A POKOŽKU

Tieto programy sú určené pre ženy so štíhlou postavou, ktoré si chcú jednoducho udržovať svoje telo v pohode a to podporou správneho fungovania lymfatického systému s našim Hypoxi Dermology Comfort ako aj až 10 možnosťami starostlivosti a pokožku tela a tváre v špičkovej multifunkčnej celotelovej kapsuli Slimline De Luxe..

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA

Zmena: OG ŠTÚROVA, Štúrova ulica 69/C (nad BENU lekárňou)

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: