Časté otázky – FAQ

 

HYPOXI TRÉNING

Prečo Hypoxi a nie iný typ zaštíhlovacieho štúdia??
-Hypoxi terapia je jedinečná tým, že u nás v štúdiu Vám poskytneme minimálne o 2 výhody viac ako v iných štúdiách zameraných na udržiavanie, formovanie postavy a redukciu hmotnosti. A to že, v Hypoxi sa formuje telo a redukuje tuk tam, kde to je iným spôsobom skoro nemožné /chudnete tam kde to je potrebné/ a čo je ešte viac dôležité, že zároveň s redukciou hmotnosti sa staráme o to aby Vaša pokožka po úbytku kilogramov nebola ochabnutá, naopak aby vyzerala ešte lepšie ako predtým a to prostredníctvom Vákuovej masáže v zariadení HDC /HypoxiDermologyComfort/.

Prečo by som mala prísť do Vášho štúdia?
Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť a to nie len so službami nášho štúdia, ale aj príjemným a hlavne diskrétnym prostredím, Ukradnite si chvíľku len pre seba a priďte si ku nám aktívne oddýchnuť a zrelaxovať po namáhavom dni. Tak môžete spojiť príjemné s užitočným – Vypnúť z pracovného vypätia a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie a krásu.

Čo môžem očakávať na prvej návšteve?
Keď si dopredu dohodnete termín, stačí si priniesť tepláky, tričko, tenisky a dobrú náladu. Bezplatne si vyskúšate naše stroje, pričom Vám podrobne vysvetlíme, čo sa deje vo Vašom tele počas cvičenia. Až potom sa rozhodnete, či investujete do svojho zdravia a krásy. Následne Vám vypracujeme špeciálny program, ktorý je absolútne individuálny a stanovuje sa podľa stavu Vašej pokožky, svalov a žíl. Založíme Vám kartu, kde sa zaznamenajú Vaše miery a hmotnosť. A keď budete dodržiavat nami odporúčané stravovanie počas tréningov u nás, verte, že sa budeme spoločne s Vami tešit, ako sa čísla na karte zmenšujú.

Čo musím spĺňať pred cvičeniami v Hypoxi štúdiu?
– pozitívne myslenie je veľmi dôležité, veriť si, a tešiť sa z toho, že robíte niečo pre seba. Z tréningov na hypoxi zariadeniach sú vylučení ľudia, ktorí trpia važnymi srdcovo-cievnymi ochoreniami, ťažkou cukrovkou, nádorovými ochoreniami, pooperačnými stavmi – minimálne pol roka.

Ako sa stravovať v priebehu hypoxi tréningu?
PRED cvičením (1-4 hodiny) u h l o h y d r á t y . tie znamenajú energiu, ktorá je potrebná, aby telo dostatočne odbúravalo tuk. Sú to potraviny rastlinného pôvodu: cereálie, ryža, zemiaky, cestoviny, nízkotučny džem, med. Kombinujeme s ovocim a zeleninou. Hypoxi tréning zanecháva výrazné zvýšenie látkovej výmeny počas 2 – 8 hodín.
– PO tréningu (2 hodiny) dodáme organizmu b i e l k o v i n y -tie nepodporujú ukladanie tukov, ale vyživujú naše svaly. Sú to potraviny živočíšneho pôvodu – netučné mäso, vajcia, nízkotučné mliečne výrobky. Kombinujeme so zeleninou a ovocím (mimo zemiakov).
– MIMO tréningové dni: kombinovaná nízkokalorická strava.
– PITNÝ REŽIM – veľmi dôležité dodržať – minimálne 3-4 litre nesladených nápojov denne.

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA

Zmena: OG ŠTÚROVA, Štúrova ulica 69/C (nad BENU lekárňou)

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: