Vysoko účinné anticelulitídové programy

Služby a programy

Tieto programy sú určené pre ženy s akoukoľvek postavou trpiacimi celulitickou pokožkou v oblasti stehien a sedacej časti

Vysoko účinné anticelulitídové programy

Tieto programy sú určené pre ženy s akoukoľvek postavou trpiacimi celulitickou pokožkou v oblasti stehien a sedacej časti:

V našom štúdiu sme začali ponúkať špeciálne anticelulitídové programy, kde používame kombináciu 2 až 3 zariadeni, z ktorých každé je špecifické a ich kombinácia jedinečná. Sú to zariadenia Hypoxy Dermology Comfort od firmy HYPOXI, Slimline De Luxe a TRIO XT od firmy Sybaritic.

Kombináciou týchto 3 zariadení pri 2 návštevách týždenne počas 6 až 12 týždňov sú výsledky bezkonkurenčné. Konkrétne zloženie programu vrátane počtu návštev:

2x týždenne kombinácia 1.vý deň HDC + Slimline a 2.hý deň Trio XT stehná 40 a zadok 40 min při VIP programoch a 1. vý deň HDC a 2.hý deň Slimline v Exclusive programoch.

Programy sú 6 týždňové až 12 týždňové. Je to dané tým koĺko zariadení sa kombinuje v jednotlivom programe.

Odporúčané zariadenia sú HDC /Hypoxi Dermology comfort – Vakumasáž/ a Slimline a jednoznačne TRIO XT-RF od americkej spoločnosti Sybaritic resp. ich kombinácia. Viac info v menu „VÝBAVA ŠTÚDIA“.

Kombinácia spomínaných zariadení je možná v našich 6 až 12 týždňových programoch.Dodržiavanie zdravého stravovania a pitného režimu je nutné.

Redukčné programy pre ženy /muži/ s nadváhou väčšou ako 10 kg hlavne v oblasti brušnej resp.stehien a sedacej časti tela:


Váš problém už nie je len otázkou estetiky ale začína byť zdravotným rizikom nakoľko obezita sa stala najčastejším rizikovým faktorom predčasnej smrti.To znamená, že človek zomrie skôr preto, že je obézny, než preto že fajčí alebo má vysoký cholesterol.

Obezita predbehla už aj onkologické ochorenia. Obézny človek sa hanbí za to, ako vyzerá. Kilogramy navyše mu sťažujú život, nevládze pracovať, nemá rád svoje telo i seba za to, že to nechal dôjsť tak ďaleko. Naopak človek, ktorý úspešne a trvalo schudne, žije kvalitnejší život nielen zdravotne ale aj sociálne.

V prípade problému v oblasti brušnej odporúčame zariadenie Hypoxi – Vacunaut + HDC /Vakumasáž/ resp. Slimline De Luxe. Viac info v menu „VÝBAVA ŠTÚDIA“.

V prípade problému v oblasti stehien a zadnej časti tela odporúčame zariadenia Hypoxi – S120 a L250 + HDC /Vakumasáž/ resp. Slimline De Luxe. Viac info v menu „VÝBAVA ŠTÚDIA“.

V prípade kombinácie problémových partií odporúčame kombináciu spomínaných zariadení.

Odporúčané zariadenia sú Trainer-S120, Trainer L-250, Vacunaut,HDC /Hypoxi Dermology comfort – Vakumasáž/ a Slimline od americkej spoločnosti Sybaritic resp. ich kombinácia. Viac info v menu „VÝBAVA ŠTÚDIA“.

Kombinácia spomínaných zariadení je možná v našich Activ man, Exclusive a VIP programoch aspoň 3-4 terapie v týždni s prísnym dodržiavaním zníženého energetického príjmu a pitného režimu.

Kompletné merania obvodov ako aj kompletná analýza tela prostredníctvom zariadenia INNER SCAN – TANITA a následným výpočtom presného nastavenia hodnoty zníženia energetického príjmu a vyhodnotenia minimálne 2 rizík slabého úbytku hmotnosti je samozrejme v cene terapie.

Darujte svojej milovanej osobe

darček v podobe darčekovej poukážky

do nášho štúdia.


Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

Zostaňte s nami v kontakte:

 

Adresa štúdia:
HYPOXI ŠTÚDIO NITRA

Zmena: OG ŠTÚROVA, Štúrova ulica 69/C (nad BENU lekárňou)

Mobil: 0918 180 925
e-mail: info@hypoxistudio.sk
www.hypoxistudio.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok až piatok na objednávku ( objednať sa je možné v časovom rozpätí od 7:30 do 19:30)

 

Prevádzkovateľ:
Ivan Mozník MICHELLE PRO. INT.
Dubina 1182
Veľké Zálužie 951 35

IČO: 35136545
IČ DPH: SK1029162926

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem : 

Vaša stravovacia – Váš relax, 
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass, 
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Partneri: