Vacunaut

tomenu

 Ak sa u Vás tuk tvrdošijne nazbiera okolo stredu tela, potom existujú nielen estetické dôvody, aby ste sa toho tuku čo najskôr zbavili. Obvod brucha viac ako 88cm u žien a nad 102cm u mužov sa považuje za podstatný rizikový faktor u veľkého počtu chorôb a zdravotných problémov. Cvičenie a kombinácia na rozpustenie tukov pozostávajúc z kompresnej a vákuovej terapie nedávajú tuku na bruchu žiadnu šancu. Vacunaut rozpúšťa tuky presne tam, kde sú najnebezpečnejšie: na bruchu a na bokoch.

Pri cvičení na zariadení Vacunaut sa sústredí účinok cvičenia na stred tela – na brucho a boky. Podarilo sa v jedinečnej forme skombinovať tri najefektívnejšie formy terapie. A tým sa sústreďujú efekty a výhody troch vysoko účinných ošetrovacích metód na stred tela.

bubbles_nah_phase_unterdruck.jpgPodtlak – vákuová terapia
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek. Krv sa obohacuje mastnými kyselinami zo želaného miesta.

 

 

bubbles_nah_phase_ueberdruck.jpgPretlak – kompresná terapia
Pretlak vytláča tekutinu a krv obohatenú tukmi z tkaniva do vnútorného krvného obehu a tým na cestu k trénujucím svalom. Tam sa tuk nenávratne spáli. Okrem toho vedie ťahavý a tlačiaci pohyb na pokožke k posilneniu a spevneniu pokožky. To slúži nie len estetickému vzhľadu, ale i ochrane vnútorných orgánov.

 

 

Vacunaut.jpgTréningová a pohybová terapia
Pohyb je u zariadenia Vacunaut základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možne priame spaľovanie tuku. Patentovaný pristroj Hypoxi Pressure Suit umožňuje nenáročný tréning na spaľovanie tukov Na každom dobrom kardio pristroj ako je stacionárny bicykel, bežiaci pás, steper alebo orbitrek.

Tri ošetrenia zariadenia Vacunaut sú spojene do perfektného kolobehu prúdenia energie. Najmodernejšia technika a vyspelé riadenie počítačom zabezpečia, aby sa mohol optimálny cyklus ošetrenia prispôsobiť každej osobe. Aplikácia sa jednoducho ovláda a prebieha plno automaticky.

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Galéria