Trainer S120

tomenu

Túžite po štíhlych nohách? Snívate už dlho o úzkych nohaviciach a krátkych sukniach? Tak sa teraz prebuďte! Zariadenie Trainer S120 je najefektívnejší prostriedok proti tvrdošijným ložiskám tuku v dolnej časti tela. Zariadenie Trainer S120 je jedinečný stroj na spaľovanie tukov, v ktorom 3 vysoko účinné terapie naraz účinkujú na Vaše problémové miesta. Vychutnajte pocit, že každá minúta na zariadení Trainer S120 rozpusti tuk na správnych miestach: na nohách, na zadku a na bokoch.

Trainer S120 je silnejší ako najhoršie vlohy. Podarilo sa kombinovať jedinečnou formou tri najefektívnejšie formy terapie. A tým sa skoncentrujú efekty a výhody troch vysoko účinných ošetrení do jedného pristroja.

Hautschnitt_unterdruck.jpgPodtlak – vákuová terapia
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek. Krv sa obohacuje mastnými kyselinami zo želaného miesta.

 


Hautschnitt_ueberdruck.jpgPretlak – kompresná terapia
Pretlak vytláča krv a odpadové látky z tukovej vrstvy a urýchľuje odsun tukov do svalov. Pritom sa odbremenia a šetria žily i miazga Odvádzané mastné kyseliny sa dostanú najrýchlejšou cestou do svalov A tam sa nenávratne spália.

 

 

Tréningová a pohybová terapia
Pohyb je u zariadenia Trainer S120 základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možné priame spaľovanie tuku. Integrovaný stacionárny bicykel zodpovedá najvyšším nárokom na kvalitu a umožňuje optimálny tréning na spaľovanie tukov, nezávislý od telesnej kondície.

S120_glaesern.jpg Vyspelou technikou a najmodernejším počítačovým riadením sa prispôsobí ošetrovací cyklus počas tréningu na Trainer S120 každej osobe individuálne. Všetky dôležité individuálne hodnoty ako tep alebo prekrvenie pokožky počítač monitoruje a vyhodnocuje. Trainer S120 sa ovláda jednoducho a ošetrenie pod- a pretlakom prebieha plne automaticky.

 


Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Galéria