Trainer L250

tomenu

Namáhavé cvičenie vo fitnesku nie je pre Vás prijemné, ani neprináša želaný úspech? Tak sa teraz môžete tešiť. Pretože Hypoxi vytvorilo so zariadením Trainer L250 pristroj na formovanie postavy, ktorý spája jedinečný účinok a najvyšší komfort. A najlepšie na tom je, že ním spálite tuk cielene na nohách a na zadku. Nezvislé na Vašich vlohách, od Vašej kondície alebo od hmotnosti. Ležiaca poloha na zariadení Trainer L250 neslúži pritom iba Vášmu komfortu, ale využíva i na geniálny spôsob gravitácie na urýchlenie odvádzania tkanivovej tekutiny z Vašich problémových miest.

Trainer L250 je silnejší ako najhoršie vlohy. Podarilo sa kombinovať jedinečnou formou tri efektívne formy terapie. A tým sa skoncentrujú efekty a výhody troch vysoko účinných ošetrení do jedného pristroja.

Hautschnitt_unterdruck_L250.jpgPodtlak – vákuová terapia
Podtlak nasaje krv do kožného a tukového tkaniva a zvýši tým prekrvenie. Čerstvé živiny a kyslík sa dostanú do pokožky a do tukovej vrstvy problémových miest a vytláčajú škodliviny a odpadové látky buniek. Krv sa obohacuje mastnými kyselinami zo želaného miesta.

 

 

Hautschnitt_ueberdruck_L250.jpgGravitácia – odľahčujúca terapia
Ležiacou polohou a nohami, ktoré kopú smerom hore sa gravitácia využíva optimálne na odvádzanie tuku a odvodňovanie nôh. Tlak na žily a tepny sa zneutralizuje a urýchľuje sa voda a krv obohatená tukmi na ceste k detoxikačným orgánom.

 

 

L250_glaesern.jpgTréningová a pohybová terapia
Pohyb je u zariadenia Trainer L250 základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možne priame spaľovanie tuku. Integrovaný stacionárny bicykel zodpovedá najvyšším nárokom na kvalitu a umožňuje optimálny tréning na spaľovanie tukov, nezávislý od telesnej kondícii a telesnej hmotnosti.

Tri ošetrenia zariadenia Trainer L250 sú spojene do perfektného kolobehu prúdenia energie. Najmodernejšia technika a vyspelé riadenie počítačom zabezpečia, aby sa mohol optimálny cyklus ošetrenia prispôsobiť každej osobe. Všetky dôležité individuálne hodnoty ako tep alebo prekrvenie pokožky počítač monitoruje a vyhodnocuje. Aplikácia sa ovláda jednoducho a prebieha plne automaticky.

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Galéria