Úvod

tomenu

PREČO HYPOXI A NIE INÝ TYP ZOŠTÍHLOVACIEHO ŠTÚDIA??
S120 a L250.jpg
Hypoxi terapia je jedinnečná tým, že u nás v štúdiu Vám poskytneme minimálne o 2 výhody viac ako v iných štúdiách zameraných na udržiavanie, formovanie postavy a redukciu hmotnosti. A to že, v Hypoxi sa formuje telo a redukuje tuk tam, kde to je iným spôsobom skoro nemožné /chudnete tam kde to je potrebné/ a čo je ešte viac dôležité, že zároveň s redukciou hmotnosti sa staráme o to aby Vaša pokožka po úbytku kilogramov nebola ochabnutá, naopak aby vyzerala ešte lepšie ako predtým a to prostredníctvom Vákuovej masáže v zariadení HDC /HypoxiDermologyComfort/.

Poskytujeme viacero typov programov a pre lepšiu informáciu kliknite na Služby a programy

V súčasnej dobe sa vo veľkej miere hovorí o zdravom životnom štýle,ktorý v zásade spočiva v racionálnej výžive a dostatočnom pohybe. A priznajme si, že snom mnohých z nás je aj dobre vyzerať, mať pekne vytvarovanú postavu, hladkú pokožku bez celulitídy a dobrú kondíciu.Vchod.jpg
V našom štúdiu Vám pomôžeme splniť Vaše predstavy. Prvým krokom k nim je spalovanie prebytočných tukov v kritických partiách. Nebudeme Vám klamať a tvrdiť, že tuky sa spália samé bez vynaloženia energie, alebo že to nejaký stroj spravi za Vás. Nie sme ani klasické fitnescentrum, kde sa cvičí na strojoch a s činkami. U nás klienti tiež vydávajú energiu, a výrazne im pri tom pomáhajú tvarovať postavu špeciálne obleky s tlakovými komorami - Vacunaut, alebo špeciálny prístroj s vákuovou komorou, v ktorej je zabudovaný cyklický ergometer - (bicykel) -hypoxi trainer.
V našom štúdiu nájdete príjemne prostredie pre Váš relax.
Každému klientovi, ktorý sa zverí do našej odbornej starostlivosti vypracujeme špeciálny individuálny program, ktorý sa zadá do počitačom riadeného prístroja, ktorý potom reguluje celé cvičenie.
Radi Vás uvítame v našom HYPOXI STUDIU NITRA, kde každý má možnosť bezplatne vyskúšať nami ponúkané procedúry, ktoré sú rovnako určené ženám, aj mužom

"Darujte svojej milovanej osobe darček v podobe darčekovej poukážky do nášho štúdia."

Od 01.11.2008 je u nás v Hypoxi štúdiu možné zakúpenie darčekovych poukážok a to nielen na Vianoce ale aj pri príležitosti iných významnych dní.

hyp.jpg_a4.jpg

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

 

Galéria