Partneri

spiezovec_banner.jpg

BannerMN_220x142.jpg

onlineparfumery.jpg

 


Skutočný anti-aging

tomenu

Od 01.06.2010 začalo naše štúdio s ponukou komplexných Anti-agingovych programov, ktoré majú za cieľ výrazne skvalitniť
fungovanie lymfatického systému ako aj lepšie fungovanie cievneho a žilového systému a srdca. V neposlednom rade aj ošetrenie pokožky špičkovými zariadeniami na obnovu kolagénu. Naše programy sú komplexné a tým jedinečné. Pri týchto programoch používame kombináciu zariadení HYPOXI a SYBARITIC.


TLAČOVÁ SPRÁVA:
TERAPIA HYPOXI: Antiaging sa musí udiať aj pod kožou


Pri slovnom spojení Anti-aging veľa ľudí myslí na krémy a tabletky. Veľmi zle. Kto chce oddialiť starnutie, mal by byť aktívny a starať sa o seba komplexne.

Krém za 100 Eur, ošetrenie v kozmetickom štúdiu za 80 Eur. Kto si myslí. že týmito opatreniami bojuje účinne proti starnutiu, mýli sa.
Kozmetické prípravky, ktoré sa aplikujú zvonka, možno zvyšujú v ideálnom prípade prekrvenie a pôsobia tak ako optické zlepšenie, nepomáhajú ale dlhodobo. Pritom môže byť boj proti starnutiu - Anti-aging - celkom jednoduchý a logický, ak ste sama aktívna.
Štúdia z Cambridgu ukazuje, ako sa rôzne faktory pozitívne dopĺňajú. Výsledok kohortnej štúdie European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition /EPIC/ dokazuje: Zdravý životný štýl predlžuje život až o 14 rokov. Nefajčenie, dostatok pohybu, mierny konzum alkoholu a zdravé stravovanie ako aj pitný režim sú podľa toho najlepšie opatrenia, aby sme ostali dlhšie zdraví a tým pádom aj mladí.

Starnutie: nie je len otázka vrások

Problém pri starnutí: Dlho predtým ako sa ukazujú prvé príznaky ako vrásky a slabšia kondícia, mení sa naše telo. Zatiaľ, čo sa u bábätka mení za 5 až 7 dní celá pokožka, dospelý potrebuje na to isté až približne 1 mesiac. Tvorba kolagénu sa po 25 roku života znižuje, resp. zastavuje a taktiež schopnosť pokožky viazať vodu. Celkovo je pokožka tenšia a suchšia, vrásky hlbšie, čím sme starší.
Ale nielen to!!!! Aj keď je tvár ešte pevná a krásna, telo už pomaly stráca. Dr. Pontus Harten, internista a expert na Anti-aging z Kielu:" Prekrvenie sa zhoršuje, cievy sú menej elastické a zásobovanie buniek živinami sa zredukuje." To sa deje napríklad na nohách, hlboko pod kožou a neviditeľne pre postihnutú osobu.
Dr. Britta Bockelmann, odborníčka na flebológiu a lymfológiu z Mainzu: " Už ženy v 20 resp 30 roku života majú často problémy so žilami bez toho, aby o tom vôbec vedeli.

Kedy môže byť celulitída nebezpečná

Prvé príznaky pri oslabených žilách môžu byť unavené nohy, zárezy od ponožiek na členkoch alebo v predkolení, podkožná sieť viditeľných žiliek a celulitída. Ak sa ku genetickým danostiam pridajú ešte zlé stravovacie návyky, nadváha a nedostatok športu, netvoria sa rýchlejšie len tukové vankúšiky a "Jazdecké nohavice", ale stúpa aj riziko kŕčových žíl. Dr. Britta Bockelmann, odborníčka na flebológiu a lymfológiu z Mainzu: " Celulitída potom už nie je len optický a estetický problém, ale i súčasť zdravotného problému. "Čím viac tuku sa usadí na stehnách, tým viac lymfatickej tekutiny sa nazbiera a táto sa už nemôže odvádzať. "Dochádza k zretelnému zastavovaniu lymfy v nohách, čo môže mať za následok ďalšie ochorenia.

HYPOXI ako terapia

Dr. Bockelmann: "Odporúčam svojim pacientom metódu HYPOXI. Striedanie pretlaku a podtlaku totiž podporuje funkciu žíl, postará sa o lepšie odvádzanie lymfy a silnejšie prekrvenie v tukovom tkanive". Tým sa zlepšuje celá látková výmena a dôsledne sa aktivuje látková výmena tukov. Pomocou terapie Hypoxi sa dostanú uvoľnené mastné kyseliny do svalu a tam sa odbúravajú.

Pekný vedľajší efekt

Úspech dáva za pravdu lekárke: "Všetci pacienti, ktorých som poslala na HYPOXI TERAPIU, vykazujú lepší spätný tok v žilách. Tým sa výrazne zlepšila kvality života postihnutých." Ale nielen to: " I obvod na problémových miestach sa výrazne zmenšil. Nie zriedky pacienti stratia až 10 cm na sedacej časti, 4 na bruchu a 8 na stehnách."
Výsledok: "Telo je pevnejšie, krajšie, štíhlejšie a pritom zdravšie".
Dr. Pontus Harten: "Odbor Anti-aging - boj proti starnutiu má popri zdravému stravovaniu vždy za cieľ, aby sa ľudia viac hýbali, aby sa zlepšilo prekrvenie a aby sa zase zrýchlila látková výmena. A presne to sa dá dosiahnuť terapiou HYPOXI."

HYPOXI GmbH:

Rakúska firma HYPOXI so sídlom v Salzburgu je zakladateľom revolučnej terapie, cieleného ošetrenia problémových partií. Športový fyziológ Dr. Norbert Egger, založil HYPOXI GmbH, spoločnosť, ktorá vyvíja, produkuje a predáva pokrokové zariadenia pre cielené tvarovanie tela, v roku 1998. V popredí celej terapie HYPOXI je racionálna kombinácia prirodzenej liečby s efektívnym cvičením a jemnou kozmetikou. Dnes sa vyše 250 000 užívateľov spolieha na terapiu HYPOXI vo viac ako 2000 štúdiách po celom svete.

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical

Galéria