Hypoxi tréning

tomenu

Hypoxitréning je ľahká tréningová metóda, zameraná na cielené spaľovanie tukov. Kombinuje podtlakovú a pretlakovú terapiu s ľahkým cvičením, čo umožňuje odbúravať tuk na želanom mieste. Hypoximetóda bola vyvinutá lekármi. Využitím znalostí fyziologických procesov v tele človeka v kombinácii s podtlakovou a pretlakovou terapiou a špičkovou technológiou vznikla táto vysokoúčinná metóda na boj s celulitídou. Kombinuje ľahký tréning s funkčnými prístrojmi, ktoré niekoľkonásobne zvyšujú jeho účinnosť.

Proces prebieha v dvoch fázach. V prvej fáze sa pôsobením podtlaku nasaje krv do ciev tukovej vrstvy, ktorá sa pri klasickom cvičení neprekrvuje a neprehrieva. Venózna krv sa tým obohatí o mastné kyseliny. V druhej fáze ju následne pretlak vytlačí z tkaniva a po jej okysličení sa dostáva na miesto spotreby - k pracujúcemu svalu.
Pri prvej návšteve Hypoxištúdia sa každému klientovi vykonáva komplexná analýza postavy, zdravotného stavu a jeho spôsobilosti na hypoxiterapiu. Samozrejmosťou je poradenstvo v oblasti stravovania. Keďže problémové zóny môžu byť u ľudí rôzne, spoločnosť Hypoxi vyvinula viaceré prístroje tak, aby účinne redukovali práve želanú oblasť.

terapia.jpg

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Galéria