Partneri

spiezovec_banner.jpg

BannerMN_220x142.jpg

onlineparfumery.jpg

 


Celulitída

tomenu

Niekedy to vyzerá, ako keby celulitída "vznikla" v posledných desaťročiach.HLÚPOSŤ! Celulitída tu bola dávno predávno...

Celulitídou sa označuje nahromadené tukové tkanivo. To sa toľko ukladá v podkoží, až kým nevytvorí hrudkovitú hmotu, ktorá svojou štruktúrou pripomína obľúbený cottage cheese, tu s väčšími tu s menšími hrudkami.

Ženy rady hovoria o celulitíde v rôznych stupňoch. Je to podobne ako s váhou... Alebo máte normálnu hmotnosť, alebo nadváhu alebo ste obézni. Podobne aj ženské skúmajú svoju pokožku: Alebo spokojne vystavujú na obdiv svoje bezchybné telo bez hrudiek, alebo im vrásky na čele robí tzv. začínajúca celulitída. Tá sa dá odhaliť stlačením pokožky - ak teda vidíte svoju drahú, ako krčí svoje stehná a pritom sa znepokojivo mračí na celý svet, pravdepodobne objavila jej prvé príznaky. Posledné štádium - ťažká forma celulitídy - je voľným okom viditeľná napríklad práve na stehnách (spomeňte si na staré matróny na kúpaliskách s hrboľatými stehniskami - tak to je ona).

Od júla tohto sme pre naše zákazníčky pripravili jedinečné a špeciálne anticelulitídne programy, pri ktorých používame kombináciu až 3 našich zariadeni /Hypoxi Dermology Comfort, Slimline De Luxe a Trio Skin XT-RF/, kde každé jedno pôsobí na postihnutú pokožku iným spôsobom resp. inou formou ošetrenia, takže výsledky sú tým pádom ozaj jedinečné

Jedinečné anticelulitídové programy:

Tieto programy sú určené pre ženy s akoukoľvek postavou.
V našom štúdiu používame kombináciu až 3 zariadení, z ktorých každé je špecifické a ich kombinácia jedinečná. Sú to zariadenia Hypoxy Dermology Comfort od firmy HYPOXI, Slimline De Luxe a TRIO XT od firmy Sybaritic. Kombináciou týchto 3 zariadení pri 2 návštevách týždenne počas 6 až 12 týždňov sú výsledky bezkonkurenčné.
Dodržiavanie zdravého stravovania a pitného režimu je nutné.

Akceptujeme platbu poukážkami od firiem :

Vaša stravovacia – Váš relax,
ACCOR Services – Ticket Energy, Ticket Multi,
Sodexho – Flexi Pass, Relax Pass, Universal Pass,
Chéque Déjeuner - Chéque Cadhoc, Chéque Medical,

Galéria